Indonēzijas Republikas vēstnieks Bagas Hasporo ar pavadošo delegāciju viesojās Ventspils brīvostas pārvaldē

17/11/2016
17.novembrī Ventspils brīvostas pārvaldē vizītē ieradās Indonēzijas Republikas vēstnieks Zviedrijā un Latvijā Bagas Hasporo ar pavadošo delegāciju. Vizītes ietvaros delegācija tikās ar Ventspils brīvostas pārstāvjiem, iepazīstoties ar Ventspils ostas darbību, piedāvātajām biznesa un sadarbības iespējām, tikās ar Ventspils domes vadības pārstāvjiem, apmeklēja Noord Natie Ventspils terminālu un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.

Vēstnieks Bagas Hasporo Latvijā bija trešo reizi, savukārt Ventspilī pirmo reizi. Vēstnieks un pavadošā delegācija ļoti novērtēja Ventspils infrastruktūru, sakopto un skaisto pilsētu, kā arī ostas attīstību un ieguldījumu pilsētā. Delegācija bija vienisprātis, ka Indonēzijas ostām ir daudz ko mācīties no Ventspils brīvostas. Jāpiebilst, ka Indonēzijā ir ap 2600 lielu un mazu ostu pa visu tās republiku.   

Indonēzijas Republikas vizīti pārstāvēja tās vēstnieks Zviedrijā un Latvijā Bagas Hasporo, vēstniecības pirmā sekretāre ekonomikas jautājumos un kancelejas vadītāja Febrian Irawati Mamesah, vēstniecības pirmā sekretāre ekonomikas jautājumos Rahmawati Wulandari, vēstniecības komunikāciju daļas darbiniece Ayi Dianitasari, kā arī vēstniecības pavadošās delegācijas locekles Miftahul Azizah, Andina Ericsson, Eri Baheram, Tandra Purnama.