Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās izstādē Astanā, Kazahstānā

06/11/2017
No 1. līdz 3. novembrim Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās 21. starptautiskajā Kazahstānas transporta un loģistikas izstādē "TransKazakhstan/Translogistica 2017", kas norisinājās Astanā.

Šajā izstādē Latvijas nacionālajā stendā par sadarbības iespējām stāstīja lielākie transporta un loģistikas nozares pārstāvji – Latvijas dzelzceļš, Ventspils, Rīgas, Liepājas ostas un uzņēmums „Riga Container terminal”. Izstādes ietvaros norisinājās arī starptautiskā konference TransEurasia-2017, kurā diskutēja par transporta infrastruktūras un loģistikas sistēmas attīstīšanu un uzlabošanu Eirāzijā. Latvijas delegācija apmeklēja arī Latvijas Republikas vēstniecību Kazahstānā, tiekoties ar Latvijas vēstnieku Juriju Pogrebņaku. 

Ventspils brīvostas pārvaldes uzdevums Kazahstānā bija iepazīstināt potenciālos sadarbības partnerus un investorus ar brīvostas priekšrocībām, akcentējot kravu transportēšanu caur Ventspils ostu un jaunu ražotņu atvēršanu Ventspilī.

 

TransKazakhstan/Translogistica ir viena no lielākajām transporta un loģistikas servisa un tehnoloģiju izstādēm Centrālāzijā. Izstādi pārstāvēja vairāk nekā 80 kompānijas no tādām pasaules valstīm kā Azerbaidžāna, Baltkrievija, Kazahstāna, Ķīna, Lietuva, Latvija, Krievija, Ukraina un Somija.