EUROLCDS

Izcelsmes valsts: 
Darbības nozare: 
šķidro kristālu displeju produktu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2013

SIA EUROLCDS ir Eiropā lielākā šķidro kristālu displeju rūpnīca ar 1800 m² plašu ISO 8. klases standartiem atbilstošu tīro telpu apjomīgai elektronikas ražošanai. Uzņēmums ir dibināts 2011. gadā, iesaistoties Zviedrijas investoriem Hornell Tehnikinvest un LC-TEC Display AB, kā arī Latvijas investoriem Macro Rīga SIA un BaltCap riska kapitāla fondam.

EUROLCDS galvenie noieta tirgi ir Eiropa un ASV. Uzņēmuma nozīmīgākie sadarbības partneri ir LC-TEC International Ķīnā, kā arī Latvijas HansaMatrix grupas uzņēmumi. Ražošanas ēku, t.sk. tīro telpu un zemi uzņēmums nomā no Ventspils brīvostas pārvaldes. Uzņēmumā strādā 30 darbinieki. 

 

Kontakti:

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 2, Ventspils, LV-3602, Latvija
Tālrunis: (+371) 63600300
Fakss: (+371) 65049087
E-pasts: [email protected]

 

EUROLCDS valdes loceklis Ilmārs Osmanis:

–     Pateicoties Ventspils pašvaldībai un Ventspils brīvostas pārvaldei, mūsu uzņēmums var veiksmīgi darboties Baltijas lielākajā tīrajā telpā un jaunā ražotnes ēkā, kā arī izmantot lieliski attīstītu infrastruktūru. Šķidro kristālu displeju ražotnes izvietošanai tika izskatītas vairākas vietas. Ventspils priekšrocības bija pieejamais industriālais parks ar pietiekamu energojaudu, Ventspils brīvostas pārvaldes solījums uzbūvēt un izīrēt mums ražošanas ēku, plus augstskola, kurā studē elektronikas un IT nozaru inženieri. Mums ir vajadzīgi inženieri ar svaigām zināšanām, kā arī menedžeri.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus