Forta Prefab

Izcelsmes valsts: 
Latvija;
Darbības nozare: 
ēku moduļu ražotne;
Darbība uzsākta: 
2015

SIA Forta Prefab ir dzīvojamo ēku modulārās būvniecības uzņēmums, kas darbību Ventspils brīvostā uzsācis 2015. gadā.  Forta Prefab ražotnē tiek paveikti līdz 80% no visiem darbiem, kas nepieciešami ēkas pilnīgai pabeigšanai un nodošanai gala lietotājam.

Ar nosaukumu Forta Prefab Ventspilī savu darbību paplašinājis uzņēmums SIA Forta Medical, kam jau ir ilgstoša pieredze moduļu ražošanā medicīnas iestādēm. 

Viens no Forta Prefab projektiem ir 3+ zvaigžņu viesnīcas moduļu būvniecība, kura atrodas netālu no Ārlandas lidostas Stokholmā. Projekta ietvaros nodarbināti vairāk nekā 130 cilvēku. Projekts paredz sadarbību arī ar citiem Ventspils ostas rūpnieciskās zonas uzņēmumiem, piemēram, ARBO Windows.

Ražotnes ēku Ventspilī, Rūpniecības ielā 27, Forta Medical nomā no uzņēmuma HBSI Production. Ventspils brīvostas pārvalde rūpnīcas vajadzībām ir iznomājusi zemi un 53.piestātni. www.fortamedical.com

 

Kontakti:

Adrese: Rūpniecības iela 27, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 67323234
E-pasts: info@fortapro.com
https://fortapro.com

 

Forta Prefab valdes loceklis Ermīns Sniedze:

–         Lēmums ražotnes izveidei Ventspilī lielā mērā tika pieņemts pateicoties  jau sagatavotu ražošanas telpu esamībai (gatava ražotne moduļu ēku būvei), ostas un savas piestātnes esamībai, kvalificētu darbinieku pieejamībai, kā arī Ventspils ģeogrāfiskajam izvietojumam - tās tuvumam potenciālajiem noieta tirgiem Skandināvijā.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus