Amare Confectionery

Izcelsmes valsts: 
Kipra;
Darbības nozare: 
šokolādes ražošana;
Darbība uzsākta: 
2014
SIA Amare Confectionery izstrādā paši savas tehnoloģijas un receptes šokolādes, suflē, marmelādes un citu saldumu izgatavošanai. Fabrikas kredo ir – produktu izejvielu dabiskums, augsta kvalitāte un vērtība. Fabrikas Eiropas filiāle Amare Confectionery dibināta 2014. gada aprīlī Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā. 70% no Ventspils filiālē saražotās produkcijas ir paredzēta eksportam uz Eiropas Savienības dalībvalstīm, ASV, Dienvidameriku un Tuvajiem Austrumiem.
 
Ražotnes ēku Ventspilī Amare Confectionery nomā no Ventspils brīvostas pārvaldes. Darbības pirmajā posmā Ventspils rūpnīcā tiek nodarbināti ~75 cilvēki.
 
 

Kontakti:

Adrese: Kustes dambis 30A, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 20087725; (+371) 25770155
E-pasts: [email protected]
www.pobedavkusa.com

 

Amare līdzīpašnieks un Ventspils filiāles ģenerāldirektors Andrejs Muravjovs:

–     Ventspils rūpnīcā esam uzstādījuši šobrīd pasaulē vismodernāko šokolādes ražošanas līniju. Mūsu Eiropas filiālei izvēlējāmies labāko tehniku, kas ļauj strādāt augstākajā līmenī, garantējot visaugstāko kvalitāti un produkcijas drošību. Ventspils ir mūsu vārti uz Latvijas, Eiropas un visas pasaules tirgu, un mēs tajā vēlamies ieiet ar visaugstākās kvalitātes produkciju un nevainojamu šokolādes garšu. 

Skatīt citus rūpnieciskos klientus