Pobeda Confectionery

Izcelsmes valsts: 
Krievija;
Darbības nozare: 
šokolādes ražošana;
Darbība uzsākta: 
2014
SIA Pobeda Confectionery ir Muravjovu ģimenei piederošās Krievijas konditorejas fabrikas Pobeda Eiropas filiāle. 2000. gadā Piemaskavas pilsētā Jegorjevskā dibinātā kompānija Pobeda ir viena no lielākajām konditorejas fabrikām Krievijā. Tā saražo vairāk nekā 50 000 tonnu šokolādes gadā un izplata produkciju vairāk nekā 20 valstīs. Fabrika izvietota Maskavas pievārtē 38 000 m2 platībā un nodarbina vairāk nekā 900 darbinieku. Fabrikas Eiropas filiāle Pobeda Confectionery dibināta 2014. gada aprīlī Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.  

Pobeda izstrādā paši savas tehnoloģijas un receptes šokolādes, suflē, marmelādes un citu saldumu izgatavošanai. Fabrikas kredo ir – produktu izejvielu dabiskums, augsta kvalitāte un vērtība. 70% no Ventspils filiālē saražotās produkcijas ir paredzēta eksportam uz Eiropas Savienības dalībvalstīm, ASV, Dienvidameriku un Tuvajiem Austrumiem.

Ražotnes ēku Ventspilī Pobeda Confectionery nomā no Ventspils brīvostas pārvaldes. Darbības pirmajā posmā Ventspils rūpnīcā tiek nodarbināti ~75 cilvēki.
 
 

Kontakti:

Adrese: Kustes dambis 30A, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 20087725; (+371) 25770155
E-pasts: accounting@pobedavkusa.com
www.pobedavkusa.com

 

Pobeda līdzīpašnieks un Ventspils filiāles ģenerāldirektors Andrejs Muravjovs:

–         Ventspils rūpnīcā esam uzstādījuši šobrīd pasaulē vismodernāko šokolādes ražošanas līniju. Mūsu Eiropas filiālei izvēlējāmies labāko tehniku, kas ļauj strādāt augstākajā līmenī, garantējot visaugstāko kvalitāti un produkcijas drošību. Ventspils ir mūsu vārti uz Latvijas, Eiropas un visas pasaules tirgu, un mēs tajā vēlamies ieiet ar visaugstākās kvalitātes produkciju un nevainojamu šokolādes garšu. Mēs esam pirmā Krievijas konditorejas fabrika, kas atklāj ražotni Eiropā, un rūpnīcas izveide Ventspilī mums ir ļoti nozīmīgs solis.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus