Wasserkabel Baltic

Izcelsmes valsts: 
Vācija;
Darbības nozare: 
apkures un dzesēšanas sistēmas;
Darbība uzsākta: 
2017

AS Wasserkabel Baltic ražo Latvijā un Baltijā vienīgo jaunās paaudzes Vācijas izcelsmes energoefektīvu,  videi un cilvēkam draudzīgu ūdens kapilāru plašu  apkures un gaisa dzesēšanas sistēmu Wasserkabel, kā arī  papildus  piedāvā polipropilēna caurules un fitingus būvniecības iekšdarbiem. 

Sistēmas darbība ir balstīta uz siltuma starojuma un absorbcijas principa pamata, izmantojot no augstas kvalitātes polipropilēna izgatavotu ūdens kapilāru sistēmu, kas pēc nepieciešamības tiek instalēta griestos, sienās vai grīdā, samazinot tehniskajām komunikācijām nepieciešamo platību katrā stāvā, kā arī nodrošinot komforta līmeni un apkures un dzesēšanas izmaksu būtisku samazināšanos.

Uzņēmums saņēmis Bureau Veritas sertifikātu, kas apliecina polipropilēna ūdens kapilāru plašu un cauruļu ražošanas procesa atbilstību ISO 9001:2015 standartam, kā arī saņēmis higiēnas standartu, kas apliecina uzņēmuma ražoto polipropilēna cauruļu (PPR) izmantošanas drošumu dzeramam ūdenim.

 

Kontakti:

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils, LV-3602, Latvija
Tālrunis: (+371) 26445599
E-pasts: info@wasserkabel.eu
www.wasserkabel.eu

 

AS Wasserkabel Baltic prokūrists Aleksejs Vasiljevs:

   -  Ventspils ir draudzīga pilsēta mūsu biznesam un ļoti izdevīga satiksmes ziņā, kur viss ir vienkopus – osta, dzelzceļš, autoceļš. Mēs esam saņēmuši nodokļu atvieglojumus, biznesu uzsākot, kas ir ļoti būtiski jauniem uzņēmumiem, kā arī saņēmām ātru un kvalitatīvu palīdzību dažādajās Ventspils pašvaldības iestādēs.

Wasserkabel ir energoefektīva un ērta apkures un  dzesēšanas sistēma, kas ir pieprasīta arī ārpus Baltijas valstīm. Paplašinot mūsu  klientu loku, plānojam perspektīvā izmantot arī Ventspils ostas transportēšanas pakalpojumus, nogādājot mūsu preci klientiem visā pasaulē.  

Skatīt citus rūpnieciskos klientus